KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077590
nr 1407 7590
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad. Olja på pannå, 13x25, yttermått inklusive ram: 18x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:05:22
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann